Opis

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, sklep internetowy Tip-Topol oferuje doskonałej jakości lampy do warsztatu, które są podstawowym elementem wyposażenia. Dzięki nim łatwo można oświetlić naprawianą strefę i zapewnić mechanikom lepszy komfort pracy. W ofercie sklepu są różne lampy, w tym także obrotowe pozwalające na dokładne ustawienie światła nad pojazdem. Są one wyposażone w żarówki LED, dzięki czemu nie zużywają zbyt wiele energii i wiele z nich można zamontować pod maską auta, co pozwala mieć wolne ręce.

Aby wybrać odpowiednie do warsztatu źródło światła, należy zwrócić uwagę na moc lampy, a także, w przypadku lamp zasilanych z sieci, na długość przewodu. Jedną z najbardziej polecanych jest lampa warsztatowa obrotowa wyposażona w:

  • przednie oświetlenie COB LED - 240 lumenów,
  • górne SMD LED - 160 lumenów, 
  • funkcję obrotu o 120 stopni,
  • magnes w dolnej części uchwytów,
  • dwa haki typu nest,
  • gniazdo ładowania ze wskaźnikiem naładowania baterii,
  • ładowarkę z kablem USB.

W ofercie jest także mnóstwo tańszych, jednak ta daje światło o odpowiedniej mocy i doskonale spełni swoją funkcję.

Data dodania: 14-03-2019DODAJ OPINIEtounseava dodał komentarz 2019-05-28 10:48:54 Ocena 4

Oferta sklepu internetowego Tip-Topol to przede wszystkim wyposażenie warsztatowe - w wysokiej jakości i korzystnych cenach. Jeśli jeszcze was nie przekonałem to zajrzyjcie sobie na ich stronę. ;)Oceń firmę (0 z 0 głosów)Inne W Okolicy:

Kliknij po:

WIĘCEJ

ROS Polska Sp. z o. o. Sp. k.

Jeśli Twoje regały magazynowe wymagają naprawy, to odwiedź stronę rospolska.pl i zapoznaj się z ofertą zamieszczoną przez jedną z firm. Naprawia ona regały rzędowe, wjezdne, przepływowe czy też wspornikowe. Zakres działania jest dość spory.

W większości wypadków serwisowanie odbywa się przy wykorzystaniu metody ROS, która pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Naprawa jest na tyle skuteczna, że po jej zakończeniu słup odzyskuje pierwotną nośność. Pracodawcy są zobowiązani do tego, by zapewnić pracownikom bezpieczne warunki pracy, dlatego też wszelkie usterki związane z regałami należałoby na bieżąco usuwać. Dodatkowo wspomniana firma posiada w sprzedaży części zamienne oraz odbojnice magazynowe, które chronią słupy regałowe. Warto się w nie zaopatrzyć, by regały nie były niszczone przez wózki widłowe.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Firma kominkowa Regina Janusz Jarzembowski

Już od 1991 roku firma Regina oferuje kominki domowe i ogrodowe wraz z ich montażem. Jako doświadczony producent kominków, może Ci zaoferować nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również fachowe doradztwo. W końcu tego typu zakup nie należy do najłatwiejszych. Kominek nabywa się na lata, a nie tylko na jeden sezon, dlatego decyzja dotycząca wyboru odpowiedniego wkładu i obudowy musi być przemyślana.

W ofercie firmy można znaleźć kominki tradycyjne doskonale komponujące się z wystrojem wnętrza w stylu klasycznym. Stawiasz na prostotę i elegancję godną XXI wieku? Zdecyduj się na nowoczesny kominek. Dosyć ciekawym rozwiązaniem są wkłady z płaszczem wodnym, o których więcej dowiesz się na stronie ww. firmy.

Oferta obejmuje również wykonane z marmuru i granitu parapety i schody oraz blaty kuchenne z granitu.

Kliknij po:

WIĘCEJ

SENSE consulting

Jeśli chcesz pozyskać dofinansowanie z Unii na rozwój firmy, to dobrym pomysłem byłoby odwiedzenie strony senseconsulting.pl i zapoznanie się z ofertą przygotowaną przez jedną z firm doradczych. Działa ona w kilku miastach w Polsce. Jej biura można znaleźć w Poznaniu, Gnieźnie, Katowicach i Krakowie. Jej doświadczenie i wiedza zyskały potwierdzenie w postaci zdobytych nagród i wyróżnień.

Firma pomoże Ci przygotować kompletny wniosek tak, aby Twoje szanse były jak największe. Poza tym oferuje pomoc w obsłudze projektu, a mianowicie monitoringu i ewaluacji. Jeśli to także Ci sprawia problem, to możesz liczyć na jej pomoc. Specjalizuje się także w organizacji szkoleń z zarządzania, biznesowych i sprzedażowych. Wejdź na podaną stronę, by przyjrzeć się bliżej jej działalności i standardom obsługi klientów.