Kliknij po:

WIĘCEJ

Węgier Glass

Wszędzie tam, gdzie konieczne jest łączenie metali za pomocą spawania, osoba, która wykonuje te czynności, musi mieć odpowiednie zabezpieczenie, w tym także oczu. Taką ochronę stanowią szkła spawalnicze, które można zakupić w firmie ze strony wegierglass.com.pl.

Każdy taki filtr tej firmy jest opatrzony znakiem producenta, rodzajem ochrony i numerem certyfikatu CE. Są to produkty wysokiej jakości wolne od jakichkolwiek wad zgodne z normami DIN EN 166 i DIN EN 169 oraz dyrektywą Unii Europejskiej. 

Producent przypomina, że filtry powinny być przechowywane w suchym miejscu i zabezpieczone przed wszelkimi zanieczyszczeniami, aby służyły dłużej, a oczy hutników miały odpowiednią ochronę. Filtrów można używać, zabezpieczając je obustronnie przed uszkodzeniem przezroczystymi szybkami. W razie jakiegokolwiek uszkodzenia należy taki filtr niezwłocznie wymienić.

Kliknij po:

WIĘCEJ

RekArt

Idealnym pomysłem na zaprojektowanie skutecznej reklamy jest totem świetlny. Działa on bez przerwy przez całą dobę - zainteresowani promowaną firmą i jej usługami mogą zatem znaleźć odpowiednie informacje bez względu na porę dnia. Produkty takie wykonuje dla wszystkich klientów sklep internetowy o nazwie Rekart. Posiada on szeroki asortyment produktów, które stanowić będą świetną reklamę - świetlne kasetony są właśnie jednymi z nich. Skutecznie przyciągają one uwagę, głównie z uwagi na to iż po prostu świecą. Znakomicie komponują się także z przestrzenią miejską - firma wykonuje te produkty oczywiście biorąc pod uwagę miejsce, w jakim mają być umieszczone.

Cały asortyment tego sklepu przejrzeć można za pośrednictwem strony internetowej shop.rekart.pl. Tam składa się także zamówienia na konkretne produkty.