Kliknij po:

WIĘCEJ

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego Fundacji Rozwoju Akademii Morskiej w Gdyni realizuje kursy ratownicze dla osób pracujących na morzu. Oferowane kursy marynarskie prowadzone są przez specjalistów z dużym doświadczeniem. Zapisując się na szkolenie właśnie w tym ośrodku, możesz mieć pewność, że zostanie Ci przekazana niezbędna wiedza z zakresu ratownictwa i bezpieczeństwa na morzu oraz nabędziesz praktyczne umiejętności. Szczególnie przydatny okazuje się kurs STCW wymagany w przypadku chęci uzyskania książeczki żeglarskiej. Obejmuje on podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy medycznej, reguły ochrony przeciwpożarowej, indywidualne techniki ratunkowe oraz zasady bezpieczeństwa własnego i ogólnego.

Na stronie osrgdynia.pl dowiesz się więcej o oferowanych kursach. Znajdziesz tam również informacje dotyczące terminów przeprowadzania szkoleń, a także ich cennik.

Kliknij po:

WIĘCEJ

POLLED.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Część osób, przez wzgląd na wysokie koszty wycieczek zagranicznych i lotów samolotem, decyduje się pozostać w Polsce. Jednakże warto wiedzieć, że górskie szczyty oraz mazurskie jeziora to nie jedyne kierunki, na jakie decydują się osoby planujące aktywny urlop. Alternatywą dla tych miejsc mogą być rejsy żeglarskie po Bałtyku, jakie znajdują się w ofercie Sailing Factory. Jest to propozycja kierowana również do osób, które nigdy wcześniej nie pływały po morzu.

Polskie morze bywa niedoceniane, lecz niesłusznie. Jest to bowiem niezwykle ciekawy kierunek wycieczek dla wszystkich osób, które z różnych względów nie chcą decydować się na wypoczynek w innych krajach europejskich. Oznacza to, że Bałtyk nie musi kojarzyć się wyłącznie z leniwym spacerowaniem po plaży, opalaniem się lub też chodzeniem po deptaku. Rejsy to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną przeżyć niezapomnianą przygodę, a wszystko to pod okiem wykwalifikowanej załogi.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Gamar sp. z o.o. s.k.

Odpowiednio dobrane opakowanie może zwiększyć wyniki sprzedaży, zmniejszyć koszty działalności i ograniczyć szkodliwe oddziaływanie produktu na środowisko. Firma Gamar do każdego zadania związanego z tematyką opakowań podchodzi ze zrozumieniem i dużą wiedzą. W celu stworzenia najlepszego rozwiązania, które zapewni sukces sprzedażowy artykułu, dąży do poznania jak największego zasobu informacji na temat oferty klientów oraz ich zamierzeń biznesowych. Firma dysponuje dużymi magazynami, które zapewniają odpowiednie warunki przechowywania wyrobów.

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją opakowań z tekstury falistej składającej się z gładkich wewnątrz i falistych na zewnątrz arkuszy papieru. Jej ostateczna forma i kształt zależą od oczekiwań danego klienta. W sprzedaży można spotkać tekturę z niską i wysoką falą. Niska fala charakteryzuje materiał o ponadprzeciętnej odporności na przebicia, uderzenia, a także zgniatanie płaskie. Można wyodrębnić podklasy tego tworzywa. Tektura falista posiada niezwykle charakterystyczną budowę odznaczająca się wysoką sztywnością oraz sprężystością.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Drukarnia Amicus

Bardzo wiele firm, tych małych i tych nieco większych, tworzy swoje własne opakowania dla produktów, które sprzedają. Niezbędne w takim przypadku są, odpowiednio dobrane, pudełka, oraz etykiety, informujące o tym, jaki to produkt, z czego się składa, lub z czego został wykonany, oraz kto jest jego producentem.

Wygodnym i niezwykle popularnym rodzajem tego typu wyrobów, są samoprzylepne etykiety uszlachetnione, których wydruk oferuje drukarnia Amicus. Są one zazwyczaj drukowane cyfrowo. Ma to wiele zalet. Po pierwsze, pozwala zrealizować zamówienie w bardzo krótkim czasie. Po drugie, koszta, jakie generuje tego rodzaju druk, są atrakcyjne dla klienta. Co więcej, jest on opłacalny także przy zamówieniach, które nie są zbyt duże.

Po wszelkie szczegóły, można zgłaszać się bezpośrednio do pracowników drukarni.

Kliknij po:

WIĘCEJ

PERSPECTA

Osoby działające w dziedzinie handlu powinny stale podnosić i doskonalić swoje kompetencje zawodowe, aby być na bieżąco z aktualną sytuacją w swojej branży, a także by uniknąć szybkiego wypalenia zawodowego. Na organizowanych przez dobre firmy szkoleniowe kursach handlowych mogą one zaznajomić się z takimi zagadnieniami, jak:

  • kluczowe kompetencje pracowników działu sprzedaży,
  • standardy obsługi telefonicznej, elektronicznej i bezpośredniej klientów,
  • sprzedaż produktów a sprzedaż usług - słowa kluczowe w podejściu do klienta,
  • typy klientów, m.in. klient asertywny, bierny, agresywny i rozmowny,
  • dostosowywanie kanałów komunikacyjnych do poszczególnych rodzajów klientów.

O tym, jakie jeszcze kwestie obejmują szkolenia handlowe w Gdańsku i innych miastach Polski, można dowiedzieć się ze strony internetowej perspecta.pl.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Dom bez kosztów

Prąd jest dobrym sposobem na ogrzanie domu i wcale nie muszą się z tym wiązać spore wydatki. Zwłaszcza gdy w tle zagadnienia pojawia się idea odnawialnych źródeł energii, na czele z energią słoneczną. Ogrzewanie elektryczne w pomorskiem coraz częściej bazuje na takich systemach. Są one nowoczesne, bardzo ekonomiczne, a przy tym korzystne dla środowiska naturalnego. Należy jedynie docenić potencjał kryjący się w tych technologiach.

Warto postawić na solidnego partnera, który będzie wykonawcą działań związanych z projektowaniem i montażem instalacji. Taką firmą jest iSEO. Posiada ona szeroką specjalizację w zakresie systemów grzewczych na podczerwień, ogrzewania płaszczyznowego czy zasilanego panelami fotowoltaicznymi. Korzystne ceny usług są dodatkowym walorem, obok którego trudno przejść obojętnie.