Opis

Lubelska firma Komatz specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych urządzeń dla budownictwa znanej australijskiej marki. W jej ofercie znaleźć można sprzęt do automatycznego rozprowadzania różnych materiałów wykończeniowych np. tynków, farb, czy pianki poliuretanowej. 

Na szczególną uwagę zasługuje agregat do natrysku pianki PUR, który wykorzystuje się do ocieplania poddaszy i innych elementów konstrukcji budynków. Jest to hydrodynamiczne urządzenie, które wytwarza ciśnienie o wartości 200 barów, dlatego umożliwia stworzenie w krótkim czasie dobrze napowietrzonej termoizolacji. Zastosowanie maszyny skraca czas wykonywania prac i zapewnia wysoką precyzję aplikacji materiału. 

Pochodzący z Australii sprzęt do izolacji natryskowej cieszy się uznaniem wśród profesjonalistów. Można go zamówić u polskiego dystrybutora, który obsługuje klientów z całego kraju. 

Data dodania: 04-05-2021DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Inne W Okolicy:

Kliknij po:

WIĘCEJ

E-pilarz

Masz spory areał do koszenia, ale nie jest to wypielęgnowany trawnik, a raczej łąka pełna różnych roślin, do tego teren jest tak pochyły, że zwykła kosiarka sobie nie poradzi? Powinieneś zastanowić się nad zakupem sprzętu, jakim jest kosiarka listwowa Al-Ko. Urządzenie to doskonale radzi sobie w trudnym terenie, nawet w górach. Jest ono wyposażone w świetnej jakości noże z hartowanej stali i ruchomy odkładacz pokosu, a przeznaczone jest do koszenia sadów, łąk, pastwisk i polan leśnych o powierzchni do 2500 m². Al-Ko to firma dbająca o swoich klientów, dlatego dostarcza im urządzenia doskonałej jakości, często wielofunkcyjne. Taka właśnie jest ta kosiarka, gdyż po zdemontowaniu noży, można założyć do niej pług do odśnieżania podjazdów i ścieżek.

Zainteresowane tym sprzętem osoby mogą obejrzeć kilka jego modeli w sklepie E-pilarz.com zaopatrującym swoich klientów we wszelkie nowości najlepszych europejskich producentów. Zamówiony sprzęt, jeśli jest na stanie, wysyłany jest w ciągu 48 godzin od zakupu. Aby dowiedzieć się więcej, warto odwiedzić stronę sklepu i obejrzeć wszystkie modele.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Biocent Sp. z o.o.

Całościowe wyposażenie do: przepompowni, przydomowych i centralnych oczyszczalni ścieków, a także systemów odpływowych w rafinerach tworzy bazową propozycję sprzedażową marki. W grupie zastawek znajduje się na przykład zasuwa kanałowa chroniąca przed wypadkiem oraz zabezpieczająca pracowników zakładów komunalnych.

 

Dzięki stronie internetowej biocent.com.pl można skorzystać z innych opcji produktowych dostępnych w sklepie online. Chodzi o całościowe układy odprowadzające nieczystości płynne, a także ich komponenty. Drugie z wymienionych to chociażby: regulatory przepływów, włazy rewizyjne, klapy zwrotne, separatory węglowodorów i tłuszczu. Usługami uzupełniającymi są głównie projektowanie oraz działania serwisowe dla wybranych modeli urządzeń. Szybki kontakt ułatwia wydzielony formularz online.

Kliknij po:

WIĘCEJ

merg.pl

Oferta sklepu online z odzieżą i galanterią damską jest stale aktualizowana, zgodnie z trendami rynkowymi - stąd obecność w niej najmodniejszych propozycji. Są to między innymi damskie bordowe torebki, gdyż kolor bordo już od kilku sezonów święci triumfy popularności. W kategorii tej można znaleźć propozycje odpowiednie na wszelkie okazje i dodatki do różnych stylizacji, warto zatem sprawdzić dostępny asortyment.

Prezentuje on takie produkty, jak na przykład:

  • duża, elegancka torba shopper,
  • mała listonoszka ze skóry ekologicznej,
  • listonoszka z uchwytem w formie łańcuszka, idealna na wielkie wyjścia,
  • skórzana listonoszka z doczepianym paskiem i zwracającą uwagę złotą klamrą,
  • bordowy torebko-plecak,
  • listonoszka z frędzlem.

Wszystkie produkty są na merg.pl dokładnie zaprezentowane na zdjęciach, co ułatwia wybór.