Opis

Całościowe wyposażenie do: przepompowni, przydomowych i centralnych oczyszczalni ścieków, a także systemów odpływowych w rafinerach tworzy bazową propozycję sprzedażową marki. W grupie zastawek znajduje się na przykład zasuwa kanałowa chroniąca przed wypadkiem oraz zabezpieczająca pracowników zakładów komunalnych.

 

Dzięki stronie internetowej biocent.com.pl można skorzystać z innych opcji produktowych dostępnych w sklepie online. Chodzi o całościowe układy odprowadzające nieczystości płynne, a także ich komponenty. Drugie z wymienionych to chociażby: regulatory przepływów, włazy rewizyjne, klapy zwrotne, separatory węglowodorów i tłuszczu. Usługami uzupełniającymi są głównie projektowanie oraz działania serwisowe dla wybranych modeli urządzeń. Szybki kontakt ułatwia wydzielony formularz online.

Data dodania: 11-07-2021DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Inne W Okolicy:

Kliknij po:

WIĘCEJ

E-pilarz

Masz spory areał do koszenia, ale nie jest to wypielęgnowany trawnik, a raczej łąka pełna różnych roślin, do tego teren jest tak pochyły, że zwykła kosiarka sobie nie poradzi? Powinieneś zastanowić się nad zakupem sprzętu, jakim jest kosiarka listwowa Al-Ko. Urządzenie to doskonale radzi sobie w trudnym terenie, nawet w górach. Jest ono wyposażone w świetnej jakości noże z hartowanej stali i ruchomy odkładacz pokosu, a przeznaczone jest do koszenia sadów, łąk, pastwisk i polan leśnych o powierzchni do 2500 m². Al-Ko to firma dbająca o swoich klientów, dlatego dostarcza im urządzenia doskonałej jakości, często wielofunkcyjne. Taka właśnie jest ta kosiarka, gdyż po zdemontowaniu noży, można założyć do niej pług do odśnieżania podjazdów i ścieżek.

Zainteresowane tym sprzętem osoby mogą obejrzeć kilka jego modeli w sklepie E-pilarz.com zaopatrującym swoich klientów we wszelkie nowości najlepszych europejskich producentów. Zamówiony sprzęt, jeśli jest na stanie, wysyłany jest w ciągu 48 godzin od zakupu. Aby dowiedzieć się więcej, warto odwiedzić stronę sklepu i obejrzeć wszystkie modele.

Kliknij po:

WIĘCEJ

merg.pl

Oferta sklepu online z odzieżą i galanterią damską jest stale aktualizowana, zgodnie z trendami rynkowymi - stąd obecność w niej najmodniejszych propozycji. Są to między innymi damskie bordowe torebki, gdyż kolor bordo już od kilku sezonów święci triumfy popularności. W kategorii tej można znaleźć propozycje odpowiednie na wszelkie okazje i dodatki do różnych stylizacji, warto zatem sprawdzić dostępny asortyment.

Prezentuje on takie produkty, jak na przykład:

  • duża, elegancka torba shopper,
  • mała listonoszka ze skóry ekologicznej,
  • listonoszka z uchwytem w formie łańcuszka, idealna na wielkie wyjścia,
  • skórzana listonoszka z doczepianym paskiem i zwracającą uwagę złotą klamrą,
  • bordowy torebko-plecak,
  • listonoszka z frędzlem.

Wszystkie produkty są na merg.pl dokładnie zaprezentowane na zdjęciach, co ułatwia wybór.