Kliknij po:

WIĘCEJ

Communication Corner

Handel to jedna z tych dziedzin działalności, w której niezbędne są umiejętności prowadzenia rozmów i negocjacji z klientem. Aby podnosić kwalifikacje, a tym samym zwiększać wyniki sprzedaży, warto zainwestować w specjalny, tematyczny kurs. Szkolenia dla handlowców prowadzi firma Szkolenia z Negocjacji.

Na kursie uczestnicy poznają praktyczne i przynoszące wymierne rezultaty rozwiązania problemów, które pojawiają się w czasie prowadzenia negocjacji. Dzięki formule warsztatowej kursanci mają możliwość pracy w grupach, brania udziału w symulacjach, odgrywania ról. Szkolenie pozwala nie tylko zwiększyć sprzedaż, ale także pomaga kursantom nabrać pewności siebie i umiejętności perswazyjnych. Firma oferuje też m.in. warsztaty team building czy efektywnej komunikacji w IT. Z całą ofertą można zapoznać się na stronie szkoleniaznegocjacji.com.

Kliknij po:

WIĘCEJ

JGL

Podesty ruchome stały się obecne na niemalże wszystkich obiektach magazynowych. Umiejętność ich obsługi, poparta odpowiednimi uprawnieniami, jest konieczna dla każdego, kto myśli o pracy magazyniera lub na stanowiskach pobocznych. Kurs na podesty ruchome przygotowuje również do pracy w obiektach usługowych takich jak hipermarkety oraz do pracy w branżach zajmujących się konserwacją budynków i obiektów trudno dostępnych. Szkolenie jest skierowane zarówno do osób dopiero wchodzących na rynek pracy jak i do osób wykonujących konkretny zawód, jak choćby elektrycy chcący rozszerzyć swój zakres prac o pracę przy sieciach energetycznych.

Certyfikat kończący szkolenie w JGL Logistics Wojtysiak upoważnia do podjęcia pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej i jest wydawany w kilku językach. Wydawany jest według przepisów Urzędu Dozoru Technicznego.

Kliknij po:

WIĘCEJ

wyprawkowy

Jednym z podstawowych elementów, które rodzice mieć powinni od pierwszego dnia po narodzinach dziecka są pieluszki. Obecnie w większości przypadków do tradycyjnego przewijania służą pieluszki jednorazowe, jednak pieluchy wykonane z innych materiałów także są użyteczne. Wszystkie rodzaje pieluch  można znaleźć w ofercie sklepu Wyprawkowy.pl, gdzie każdy rodzic znajdzie wszystko dla dziecka w jednym miejscu.

Pieluszki flanelowe są dostępne w ofercie sklepu w rozmiarze 70x80 cm. Jest to uniwersalny rozmiar znany od dawna. Większość z pieluch ma kolorowe nadruki, które mają zwrócić uwagę dziecka w razie potrzeby. Pieluszki doskonale sprawdzają się podczas karmienia, czy zabawy. 

W pełni bezpiecznie to cecha, na jaką rodzice zwracają uwagę podczas zakupu produktów dla swoich dzieci. Takie produkty bez wątpienia są do kupienia w sklepie Wyprawkowy.

Kliknij po:

WIĘCEJ

ARTFOL Sp. z o. o. s.k.

Artfol to profesjonalny producent folii, która wykorzystywana jest w rozmaitych sytuacjach przez wielu klientów. Na stronie internetowej: artfol.pl znajduje się pełen asortyment produktów foliowych, którymi warto się zainteresować. To zarówno akcesoria, wykorzystywane w codziennym życiu przez klientów indywidualnych i osoby prywatne, jak i przez firmy, przedsiębiorstwa oraz lokale usługowe. Asortyment jest więc uniwersalny i zróżnicowany, co sprzyja jego popularności i satysfakcji z dokonanych zakupów.

Co zatem znajduje się w ofercie wspomnianej firmy? Są to między innymi:

  • worki foliowe na żywność,
  • torebki foliowe,
  • folia pęcherzykowa,
  • koperty z folii,
  • reklamówki oraz siatki na zakupy,
  • arkusze folii w rozmaitych formatach.

W tak obszernej ofercie każdy ma szansę znaleźć doskonałe dla siebie produkty.

Kliknij po:

WIĘCEJ

PROQRES POLAND Sp. z o.o.

Zaangażowanie tego przedsiębiorstwa do współpracy może być bardzo przydatną opcją dla osób, które zajmują się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Skorzystanie z profesjonalnej pomocy firmy może się świetnie sprawdzić na przykład w sytuacjach, gdy potrzebny jest outsourcing produkcji. Podmiot o nazwie ProQres jest zlokalizowany na terenie Łodzi.

Swoim klientom przedsiębiorstwo może zaoferować:

  • transport części do zabudów testowych, reklamacyjnych, na wymianę, brakujących w regularnej wysyłce i wzorcowych
  • przeprowadzanie funkcjonalnych, ilościowych i wizualnych kontroli jakości
  • dokonywanie pomiarów detali i selekcji komponentów
  • przeprowadzanie kontroli jakości w procesie produkcyjnym

Można liczyć tutaj na kompleksowe wsparcie, bardzo atrakcyjne ceny, wysoką jakość obsługi i na zaangażowanie.

Kliknij po:

WIĘCEJ

EL-PUK Sp. z o. o.

W ofercie dostępnej na stronie internetowej elpuk.com.pl znaleźć można liczne korytka, systemy montażu podpodłogowego i inne produkty. Dzięki nim z łatwością można poprowadzić np. instalację elektryczną w biurze, fabryce, rozdzielni, sklepie.

Na klientów czekają konstrukcje nośne, osprzęt mocujący, drabinki pionowe, morskie, kanały, a także  wysokiej jakości, trwałe, metalowe korytka kablowe. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystko zostało posegregowane, co ułatwia dokonywanie zakupów. Odwiedź stronę internetową, gdzie poznasz dokładne wymiary produktów, ich specyfikacje i znacznie więcej szczegółów.

Kliknij po:

WIĘCEJ

ABM Jędraszek Sp.j.

Wybierając stolarkę do nowego czy remontowanego obiektu, warto zwrócić uwagę na atrakcyjne, trwałe i funkcjonalne wyroby polskiego producenta, docenianego też za granicą. Nabywając okna z Łodzi, można mieć pewność wysokiej jakości tych produktów o atrakcyjnym designie.

Dostępne na stronie abm-jedraszek.pl wyroby są wytwarzane z wysokiej jakości profili pochodzących od tak renomowanych producentów, jak Veka, Aliplast czy Aluprof. Firma ta kooperuje też w dostawcami wysokiej jakości szyb, okuć i uszczelek, dlatego produkty finalne cechują się wytrzymałością na niekorzystne czynniki i niezawodnością.