Kliknij po:

WIĘCEJ

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.

Czy wiesz, że drewno to doskonały materiał izolacyjny? Ze względu na swoje właściwości idealnie nadaje się do budowy domu. Budynki wykonane z drewna mogą bowiem bardzo długo magazynować ciepło, co ma również swoje zalety z punktu widzenia ekologii. Redukcja eksploatacji energii cieplnej bez wątpienia ma korzystny wpływ na stan przyrody.

Postaw na funkcjonalny i estetyczny dom z drewna. Jego projekt oraz wykonanie zrealizuje dla Ciebie renomowana firma PROEKOART. Przedsiębiorstwo projektuje dla swoich klientów domy energooszczędne w dolnośląskim. Możesz mieć pewność, że usługi firmy będą dla Ciebie satysfakcjonujące. Tworzą ją bowiem specjaliści z długoletnim doświadczeniem. Jest również wiele zalet zamieszkania w drewnianym domu szkieletowym. Przede wszystkim do jego walorów należą:

 • niskie koszty budowy,
 • szybki czas realizacji projektu,
 • oszczędności wynikające z eksploatacji,
 • walory estetyczne.

Odwiedź stronę internetową firmy i poznaj bogaty katalog jej projektów. Domy zachwycają swoimi nowoczesnymi bryłami, bez wątpienia zachęcając do zamieszkania w swoich czterech ścianach.

Kliknij po:

WIĘCEJ

AB-rent

Ab Rent oferuje długoterminowy wynajem samochodów dla osób prywatnych, które poszukują pojazdów w pełni sprawnych, bezpiecznych i zadbanych. Ofertę można elastycznie dostosowywać do indywidualnych potrzeb, zatem jest ona korzystna dla każdego. Możliwość optymalizacji warunków wynajmu sprzyja satysfakcji, dlatego wypożyczalnia ta cieszy się rosnącą popularnością. Jej sporym atutem jest również możliwość wypożyczenia samochodu w różnych miejscach w Polsce - to świetna oferta, z której warto skorzystać!

Flota samochodów jest wystarczająco zróżnicowana, aby każdy mógł wybrać auto, zgodne z jego potrzebami. Ponadto w ofercie widnieją także opcje dodatkowe i różne udogodnienia, których celem jest zmaksymalizowanie komfortu podczas podróży. To między innymi nawigacja GPS, CB radio czy fotelik samochodowy dla dziecka.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Adwebia

Śląsk od dawna należy do dynamicznie rozwijających się gospodarczo rejonów Polski. Tradycyjnie – kojarzony głównie z przemysłem górniczym oraz hutniczym, jest jednak także miejscem, gdzie szybko rozwija się wiele inicjatyw z branży IT. Jedną z nich jest firma Adwebia, założona w 2010 roku. Głównym obszarem działania i pozyskiwania klientów jest Bielsko-Biała i okolice.

Gdy potrzebujemy fachowej pomocy w zaistnieniu naszego biznesu w sieci WWW – wybór usług tej agencji interaktywnej ze Śląska, będzie bardzo dobrym posunięciem. Podstawowy pakiet usług, jaki ma do zaproponowania wspomniana inicjatywa, prezentuje się następująco:

 • Tworzenie stron WWW;
 • Tworzenie sklepów internetowych;
 • Pozycjonowanie;
 • Google ADS;
 • Marketing w Social Media;
 • Prowadzenie strony WWW lub sklepu.

Wspomniana firma to naprawdę bardzo fachowa agencja interaktywna, działająca przede wszystkim na Śląsku. Każdy klient może liczyć w pełni profesjonalne podejście do swoich potrzeb.

Kliknij po:

WIĘCEJ

HEWEA sp. z o. o.

Układy hydrauliczne stanowią aktualnie jeden z podstawowych elementów wyposażenia praktycznie wszystkich maszyn przemysłowych. Służą one do generowania siły, która wykorzystywana jest np. do przenoszenia dużych gabarytów. Jednak niezależnie od tego, jaki to jest układ, to wszystkie z nich potrzebują swoistego centrum dowodzenia. A są nim sterowniki hydrauliczne.

Zawory, rozdzielacze oraz kompletne układy sterowania to podstawa sprawnie działającego układu. Za ich pośrednictwem można ręcznie, hydraulicznie, pneumatycznie oraz elektrycznie sterować pracą układu. Powstaje jednak pytanie, gdzie takich sterowników szukać?

Z rozwiązaniem przychodzi tutaj sklep dostępny pod adresem internetowym hydromech.eu, który to oferuje szeroką paletę wyrobów dedykowanych branży hydraulicznej. Wystarczy odwiedzić stronę, dobrać odpowiedni model, a przesyłka już niebawem pojawi się pod wskazanym adresem.

Kliknij po:

WIĘCEJ

produktyreklamowe.com.pl

Wydawać by się mogło, że dobra lokalizacja firmy (w miejscu ruchliwym, często odwiedzanym przez przechodniów) powinna zapewnić jej wielu klientów. W praktyce wcale nie musi tak być; firmy walczą o uwagę potencjalnych klientów, wystawiając (lub zawieszając) przed swoimi wejściami coraz bardziej rzucające się w oczy szyldy.

Dlatego wyróżnienie się wśród takiego reklamowego tłumu nie jest proste. Na szczęście, dość niedrogim sposobem na skuteczną promocję są kasetony podświetlane, które potrafią zwrócić uwagę przechodniów nawet z daleka.

Serwis produktyreklamowe.com.pl produkuje podświetlane kasetony z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są one solidne i wytrzymają różne warunki pogodowe przez długie lata. Technologia LED jest natomiast odpowiedzialna za to, aby utrzymanie takiej świecącej reklamy nie było drogie.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Ogrody Trawińscy

Jeśli potrzebna jest Ci szkółka roślin we Wrocławiu, to odwiedź stronę trawinscy.pl i zobacz, jaką ofertę przygotowała jedna z nich. Położona jest w Henrykowie i ma za sobą wiele lat doświadczenia. Stara się dostarczać różnorodnych gatunków roślin, które sprawią, że Twój ogród lub posesja stanie się miejscem relaksującym. Znajdziesz w jej aktualnej ofercie drzewa i krzewy  iglaste oraz liściaste, pnącza, a także drzewa owocowe. Zajmuje się ona sprzedażą między innymi jodły kalifornijskiej, jałowca chińskiego oraz cisu pospolitego. Tam też bez trudu kupisz klon zwyczajny, berberys brodawkowaty oraz bukszpan. Jak widać, wybór jest naprawdę spory, dlatego też szkółka odpowie na problemy różnych osób.

Warto wspomnieć, że oferuje ona również wieloletnie drzewa, których korzenie tworzą bryłę. Sprawdzą się one w sytuacji, gdy potrzeba niemal natychmiastowych rezultatów.

Kliknij po:

WIĘCEJ

JN Projekt

Szeroki wybór wysokojakościowych i wygodnych w użytkowaniu dźwigów znajduje się na stronie jnprojekt.pl, należącej do cenionej firmy, która zatrudnia wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Od lat projektują oraz budują solidne dźwigi towarowe odnajdujące się w wielu przestrzeniach, takich jak hale magazynowe, zakłady przemysłowe, placówki medyczne czy fabryki. Charakteryzują się one ponadprzeciętną jakością i solidnością wykonania, a każdy ich element został stworzony ze sprawdzonych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, takie jak pękanie.

Istnieje kilka powodów, dla których warto zlecić zaprojektowanie dźwigów tej właśnie firmie, a jednym z nich jest fakt, że gwarantuje ona najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wszystkie z nich są dopasowywane do potrzeb użytkowników, a ponadto spełniają niezbędne standardy BHP, przepisy krajowe i międzynarodowe oraz normy. Konstrukcje, o jakich mowa, przekazywane są też wraz z deklaracją zgodności DTR i WE oraz z oznaczeniem CE. Klienci mogą liczyć na uczciwe ceny i szybką realizację każdego zlecenia.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

Rozgoryczenie, stres, wstyd, a czasem nawet strach to negatywne emocje które najczęściej towarzyszą współmałżonkom w czasie rozwodu, podziału majątku, oraz ustalania prawa do opieki nad małoletnimi dziećmi. Często powodują one, że rozchodzący się ludzie nie mają ochoty ze sobą rozmawiać, a swoje kontakty w tym trudnym okresie chcą ograniczyć do niezbędnego minimum. 

 W przeprowadzeniu mediacji, sporządzeniu pozwu, czy ostatecznie przygotowaniu się do rozprawy rozwodowej może pomóc wykwalifikowana Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki. Rzetelny adwokat praktykujący prawo rodzinne we Wrocławiu oraz oddalonym o około 140 km Głogowie (ponieważ w tych dwóch miastach znajdują się stacjonarne biura firmy) pomoże we wszystkich czynnościach przygotowawczych, a także na mocy otrzymanego pełnomocnictwa, będzie reprezentował klienta na wokandzie.

Kliknij po:

WIĘCEJ

KLIMATEST

Dystrybucja nowoczesnego, zaawansowanego technologicznie sprzętu znajdującego zastosowanie w wielu dziedzinach to domena firmy przedstawiającej swoją ofertę na stronie klimatest.eu. To działający od wielu lat na polskim rynku dostawca, który zajmuje się obsługą zarówno klientów biznesowych, jak i instytucjonalnych. Udostępniane przez niego rozwiązania to produkty znanych, certyfikowanych marek krajowych i zagranicznych. Wytwarzany przez nich sprzęt daje naprawdę duże możliwości rozwoju oraz gwarantuje poprawę efektywności pracy.

Decydując się na zakup takich technologii, jak komora korozyjna, klimatyczna czy solna, klient może liczyć na fachowe doradztwo oraz przygotowanie przez pracowników dostawcy personalizowanej oferty sprzedaży, obejmującej także indywidualną wycenę. Oprócz zakupu urządzeń spełniających oczekiwania odbiorcy istnieje także opcja poszerzenia świadczeń o usługę cyklicznego serwisowania, aby zapewnić tym samym bezproblemową, niewymagającą przestojów pracę przez długi czas.

Kliknij po:

WIĘCEJ

EuroPharma Alliance Sp. z o.o.

Wytwórstwo substancji odżywczych i preparatów do utrzymywania zbilansowanej, pełnowartościowej diety jest główną osią usługową firmy. Bezpieczeństwo oraz stopień wchłanialności są weryfikowane w wewnętrznym laboratorium zakładu. Wszystkie szczegóły oferty można poznać na stronie internetowej pharmaalliance.eu.

 

Specjalistyczna produkcja suplementów na zlecenie jest realizowana zarówno dla dużych korporacji farmaceutycznych, jak i mniejszych partnerów. Całość czynności technicznych związanych z wytwarzaniem i etykietowaniem opakowań gwarantuje sprawny park maszynowy. Wśród nowoczesnych urządzeń wyznaczone do tych celów są między innymi: kartoniarki, zakrętarki czy zgrzewarki. Kolejna opcja to odbiór towarów po terminie ważności do spożycia. Podmiot wskazuje odpowiednie procedury dla utylizacji.     

Kliknij po:

WIĘCEJ

Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska

Jeśli planowany jest rozwód to adwokat we Wrocławiu wydaje się koniecznością. Udziela on bowiem wsparcia w zakresie tworzenia pozwu rozwodowego, ustalania praw rodzicielskich i w staraniach o alimenty. Zapewnia kompleksową pomoc w całym procesie rozwodu, co jest niezwykle istotne dla każdej ze stron sprawy. Rozwód oznacza niezaprzeczalną porażkę i swoistą klęskę związku - rozpadające się małżeństwo jest dziełem dwóch osób, które ewidentnie poniosły porażkę, z czym niejednokrotnie nie potrafią sobie poradzić. 

Dlatego właśnie rola adwokata w całym procesie jest tak istotna - to jego zadaniem jest zachowanie zdrowego rozsądku, trzeźwego spojrzenia i formalnego porządku w sprawie. Specjalistką od prawa rodzinnego jest Katarzyna Pawłowska, której kancelaria adwokacka ma doświadczenie w prowadzeniu podobnych spraw.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Tomasz Bywalski DOG UNIFURSITY

Doświadczeni behawioryści, którzy pracują w firmie Dog Unifursity, zapraszają wszystkich zainteresowanych na profesjonalne kursy dla czworonogów we Wrocławiu. Szkolenie dla psów jest zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego właściciela oraz psa, co gwarantuje takiej parze całkowite zadowolenie. Może w nich uczestniczyć każdy pies, który skończył piąty miesiąc życia. Zaletą podjęcia współpracy właśnie z tą firmą jest również fakt, że oferuje ona swoim klientom naprawdę rewelacyjne ceny. 

W ramach takiego szkolenia przewiduje się między innymi:

 • gry oraz zabawy edukacyjne, 
 • naukę podstawowych komend - na przykład "siad", "leżeć", "na miejsce",
 • skupienie uwagi na przewodniku, 
 • oduczenie zachowań niepożądanych,
 • naukę prawidłowych spacerów na smyczy, 
 • elementy agility: slalom, tunel oraz stacjonata,
 • naukę niepodejmowania pokarmu.

 

Kliknij po:

WIĘCEJ

BARTECH Serwis Hydrauliki Siłowej Alicja Czajka

Firma Bartech jako jedna z niewielu w tej branży zajmuje się naprawą i regeneracją zaworów hydraulicznych. Duże zaplecze techniczne, jakie posiada ta firma, ma pozytywny wpływ na jakość wykonywanej pracy. Prowadząc badania na stanowisku diagnostycznym, z dokładnością zostają określone, przyczyny usterki oraz szkody, jakie zostały wyrządzone. Wszystkie usterki są naprawiane z precyzją i dużym zaangażowaniem pracowników, a na usługi udzielana jest 12-miesieczna gwarancja, wykonywana regeneracja zaworów hydraulicznych zakończona jest kalibracją urządzenia, co wykonują pracownicy na stanowisku diagnostycznym.

 

Występuje podział zaworów hydraulicznych ze względu na to, jakie funkcje pełnią wyodrębniono trzy grupy zaworów, i są nimi: 

 • zawory sterujące kierunkiem przepływu,
 • zawory sterujące ciśnieniem,
 • zawory sterujące natężeniem przepływu.

 

 

Kliknij po:

WIĘCEJ

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Stefańska

Kancelarii prawnych jest bardzo dużo. W każdym większym oraz mniejszym mieście znajduje się ich kilka, a nawet kilkanaście. Nie wszystkie jednak kancelarie cechują się najwyższą klasą obsługiwania klientów. Do prawnika można trafić po poradę prawną, ponieważ nie rozumie się pewnych kwestii, ale także z dużo poważniejszymi sprawami. 

W takich sytuacjach warto jest postawić na doświadczonego prawnika z wiedzą i indywidualnym podejściem do klienta. Kancelaria prawnicza w Legnicy świadczy usługi najwyższej jakości. Swoich klientów traktuje priorytetowo, a do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i sumiennie. Wysokiej klasy specjalista nie tylko wyjaśni nieznane kwestie, ale także będzie reprezentować przed sądem. Klient musi czuć opiekę swojego prawnika i jego wsparcie oraz zaangażowanie. O wszystkich usługach można przeczytać na stronie patrycjastefanska.pl.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Brave Design Jacek Bartosik

Aby osiągnąć spektakularny sukces na rynku, najpierw należy zbudować pozytywny wizerunek swojej marki. Dobrze przeprowadzona kampania marketingowa przyciągnie mnóstwo potencjalnych klientów zainteresowanych ofertą danej firmy.

Jednym z najtańszych, ale jednocześnie wyjątkowo skutecznych i oryginalnych sposobów na reklamę są promocyjne gadżety firmowe. We Wrocławiu niezwykłą różnorodność znakomitych materiałów reklamowych oferuje agencja Brave Design. Jej propozycją są niebanalne kubki z logo, klasyczne długopisy, praktyczne smycze z wybranym napisem oraz wiele innych znakomitych produktów. Wszystkie modele dostępne w asortymencie zostały przygotowane według ścisłych standardów produkcyjnych z materiałów o najlepszej jakości i nieprzeciętnej wytrzymałości. Dzięki temu wyróżniają się doskonałą trwałością, estetycznym wykończeniem oraz niepowtarzalnym designem.

Kliknij po:

WIĘCEJ

magnumcolor.com

Rolety są bardzo ważnym elementem dekoracji zarówno okna, jak i całego wnętrza. Tego rodzaju osłony okienne pozwalają zapewnić komfortowy sen, niezbędną intymność i zatrzymują w okresie lata palące słońce. Jest to więc rzecz bardzo praktyczna, która stosowana jest zarówno w mieszkaniach w blokach, jak i w domach jednorodzinnych. Producent rolet w Jeleniej Górze oferuje produkty standardowe, ale także te wykonane na indywidualne zamówienie, które są idealnie dopasowane do konkretnego pokoju.

Pomoc w wyborze odpowiedniego systemu oferuje firma Magnum Color. Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę, profesjonalne doradztwo, a także montaż i serwis w przypadku jakichkolwiek awarii. Rolety mogą być wykonane również na wymiar do okien o niestandardowych kształtach. Tego rodzaju przesłony okienne mogą mieć także różny mechanizm podnoszący. Najpopularniejsze są mechanizmy sznurkowe i koralikowe, ale także można zastosować sterowanie elektryczne. Wtedy bez wstawania z fotela można sterować jedną lub wszystkimi roletami jednocześnie za pomocą specjalnego pilota lub włącznika na ścianie.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Zdzisław Budny C-BIT BIS

Dobre komputery nie muszą być drogie, ale nie muszą być też maszynami fabrycznie nowymi. Jak się okazuje, z łatwością uda się dziś znaleźć wysokiej klasy rozwiązania w sektorze sprzętu poleasingowego. Potencjał w tym aspekcie jest naprawdę spory. Poleasingowy ThinkPad od Lenovo jest wart uwagi, ponieważ to jedna z najbardziej prestiżowych linii notebooków na światowym rynku. Komputery te są znane z wydajności oraz solidnego wykonania.

Jeśli ktoś chce się cieszyć doskonale skonfigurowanym biznesowym laptopem za małe pieniądze, nie musi już dłużej szukać odpowiedniego sprzedawcy. Sklep internetowy Cebit.pl ma w swojej ofercie wiele egzemplarzy tych oraz innych modeli. Konsumenci łatwo znajdą coś dla siebie, a zakupiony sprzęt może być swobodnie użytkowany w realiach domowych oraz w przedsiębiorstwach czy szkołach.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Lovely Baskets

Sklep Lovely Baskets oferuje znakomite rozwiązania do domu i ogrodu! Propozycją tej renomowanej firmy są designerskie meble i akcesoria o wielu ciekawych formach, wzorach i kolorach. Wszystkie produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach.

W bogatym asortymencie sklepu znaleźć można między innymi rattanowe meble ogrodowe – w tym wygodne krzesła, ponadczasowe huśtawki i wiele innych modeli. Materiał wykorzystany do produkcji oferowanych elementów wyposażenia wyróżnia się nieprzeciętną odpornością na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych – takich jak deszcz czy wysokie temperatury. Co więcej, rattan jest w stu procentach naturalny. To sprawia, że meble wykonane z tego surowca z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom ekologicznych rozwiązań.

Dużym plusem mebli rattanowych jest to, że bardzo łatwo jest je utrzymać w idealnym stanie. Aby wyczyścić takie elementy, wystarczy delikatnie przetrzeć je lekko wilgotną ściereczką.

Kliknij po:

WIĘCEJ

FHU GAMBIA

Zastanawiając się, gdzie można zamówić rozmaite uszczelnienia do swojego zakładu, wystarczy zapoznać się z asortymentem producenta z linku gambia.net.pl. Jest to firma specjalizująca się w produkcji wyrobów standardowych i specjalistycznych o najróżniejszych kształtach. 

Produkcja uszczelek gumowych może być dość skomplikowana, gdy klient zażyczy sobie wykonania profili gumowych metodą wtryskową. Problemem jest bardzo droga forma, którą trzeba specjalnie stworzyć, więc firma podejmuje się głównie realizacji zamówień wielkoseryjnych. Nieskomplikowane uszczelki z gumy wykonuje nawet w przypadku kilku sztuk.

Kliknij po:

WIĘCEJ

F.H.U AKA Ewelina Brach

Coraz popularniejszym rozwiązaniem staje się zbieranie wody opadowej, by w ten sposób zaoszczędzić znaczne sumy pieniędzy. Aby było to jednak możliwe, należy najpierw zamontować specjalny zbiornik. Na stronie internetowej deszczowka24.pl można znaleźć modele o różnych pojemnościach, w zależności od konkretnych potrzeb.

Zbiornik na deszczówkę 2000l jest najbardziej odpowiedni na niewielką działkę. Zebrana woda pozwoli nawodnić ogród czy posłuży do utrzymania czystości np. w toalecie. Kompaktowe rozmiary umożliwiają szybki i prosty podziemny montaż. Wykorzystanie zebranej deszczówki nie jest trudne - można zaopatrzyć się w dodatkowy osprzęt do podłączenia węża ogrodowego. Doradcy techniczni z firmy służą pomocą wszystkim, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat oferowanych zbiorników.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Direction s.c.

Skrupulatna weryfikacja procedur bezpieczeństwa w danej instytucji powinna wpłynąć na zwiększenie poziomu ochrony zgromadzonych danych. Jest to istotne, ponieważ w efekcie nie dostaną się one do osób niepowołanych, które mogłyby wykorzystać je nawet do celów przestępczych. Przydatna będzie oferta zaprezentowana na stronie internetowej e-direction.pl.

 

Bogate doświadczenie zespołu oraz współpraca jego członków z renomowanymi podmiotami to główne atuty przedstawionej opcji. Taki audyt informatyczny we Wrocławiu koncentruje się na specyfice: aplikacji mobilnych, modułów IT, parametrów technicznych wyposażenia czy zasadności użycia programów. Efektem jest raport analityczny, który wskazuje na niezbędne korekty, a także obszary wymagające głębszych zmian. Będzie to zatem naprawdę użyteczne wsparcie.   

Kliknij po:

WIĘCEJ

AGROWIEC

Szybki i atrakcyjny pod względem ceny zakup wysokiej jakości opon rolniczych jest możliwy z ofertą dostępną na stronie internetowej agroopony.eu. Jej realizator to sklep z bogatym zapleczem towarowym, pochodzącym od uznanych na całym świecie producentów ogumienia. 

Dużym zainteresowaniem odbiorców cieszą się zwłaszcza opony rolnicze Continental. Cechuje je:

 • wysoka jakość materiału i samego wykonania każdej sztuki,
 • szeroki wybór modeli, dzięki czemu można łatwo znaleźć odpowiedni pasujący do rozstawu zawieszenia konkretnej maszyny lub urządzenia,
 • atrakcyjna kolorystyka,
 • zróżnicowanie bieżnika, które zapewnia lepszą przyczepność na różnych rodzajach podłoża,
 • rozsądna cena.

Sklep zaprasza do składania zamówień hurtowych. Jego pracownicy dbają, by realizacja zlecenia przebiegła w jak najkrótszym czasie.

Kliknij po:

WIĘCEJ

PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA

Na stronie proqual.pl zapoznasz się z ofertą firmy szkoleniowej, która od wielu lat pomaga swoim klientom w rozwoju ich przedsiębiorstw oraz zatrudnionych w nich pracowników. Proponowane szkolenia czy warsztaty mogą sprawdzić się w wielu branżach, szczególnie w tych, w których osoby z działu obsługi codziennie kontaktują się z kupującymi. Przy każdej współpracy usługi w miarę możliwości dostosowywane są do indywidualnych potrzeb osób zainteresowanych.

Tak jest na przykład w przypadku oferty na szkolenie 8D, które cieszy się coraz większą popularnością. Szkoleniowcy starają się jak najlepiej zrozumieć potrzeby klientów i przygotować dla nich usługę, która spełni ich oczekiwania i pomoże w rozwiązaniu problemów, z którymi zmaga się organizacja. W czasie spotkań bardzo często teoria przeplatana jest z praktyką, a osoby prowadzące służą swoim doświadczeniem i wiedzą. 

Kliknij po:

WIĘCEJ

Kancelaria adwokacka LexActa

Kancelaria Lex Acta adwokata Radosława Grzyba, mieszcząca się we Wrocławiu, udziela porad i opieki prawnej w wielu dziedzinach, przede wszystkim tych regulowanych przepisami kodeksów: cywilnego, karnego, o prawie rodzinnym. Do spraw, jakimi zajmuje się się adwokat, należą również alimenty. We Wrocławiu można skorzystać z usług prawnika bezpośrednio w siedzibie kancelarii na ulicy Gwiaździstej, pod warunkiem wcześniejszego zarezerwowania wizyty telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (dokładne dane kontaktowe zamieszczono na stronie).

Prawnik jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Skończył studia na wydziale Prawa i Administracji tej prestiżowej uczelni. Oprócz wiedzy, jaką zdobył w krakowskiej Alma Mater, znaczący wpływ wywarło na niego także doświadczenie związane z pracą w licznych kancelariach na Śląsku, w jego rodzinnym województwie dolnośląskim, jak również w opolskim. By jeszcze bardziej bezpośrednio angażować się w świadczenie usług prawnych, otworzył własne biuro.