Kliknij po:

WIĘCEJ

Klinika dla młodzieży Oaza

Firma specjalizuje się w zakresie organizacji leczenia dla osób w wieku nastoletnim. Od dawna prowadzi ośrodek terapii uzależnień dla młodzieży. Oferuje w nim leczenia przeznaczone dla osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, a także telefonu. W każdej placówce pracują doświadczeni psychologowie ze specjalizacją we współpracy z młodocianymi. Detoks w Oazie odbywa się zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym, dzięki czemu odznacza się większą skutecznością. Odpowiednie wsparcie jest oferowane również rodzicom. Terapia organizowane są indywidualnie lub grupowo.

Terapia trwa zazwyczaj od kilku miesięcy do nawet dwóch lat. W tym czasie ważne jest przede wszystkim zachowanie odpowiedniej konsekwencji. Pobłażliwość może bowiem skutkować zaprzepaszczeniem dotychczasowych sukcesów w leczeniu.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Specjaliści oferujący swoje usługi na stronie internetowej klinika.osrodek-oaza.pl zajmują się leczeniem różnych nałogów. Często korzystają z aromaterapii, której celem jest poprawa samopoczucia oraz przywrócenie równowagi wewnętrznej. W ośrodku przyjmowane są osoby, których problem jest uzależnienie od Internetu. Nałogowe korzystanie z komputera lub urządzeń mobilnych zaburza codzienne funkcjonowanie, prowadzi do częstych wybuchów gniewu, konfliktów z rówieśnikami oraz trudności w szkole. 

Terapia jest procesem czasochłonnym, który musi być dobrany do stopnia zaawansowania nałogu. Zbyt częste przenoszenie się w świat wirtualny powinno wzbudzić niepokój rodziców, gdyż uzależnienie może negatywnie wpłynąć na zdrowie fizyczne i psychiczne młodego człowieka. Terapia pomaga uwolnić się od nałogu.

Kliknij po:

WIĘCEJ

MyMODULO

Coraz więcej klientów dostrzega, że myMODULO ma do zaoferowania świetne modele ściennych paneli. Takie rozwiązanie w kontekście urządzania wnętrz o różnym przeznaczeniu cieszy się na polskim rynku dużym zainteresowaniem. Można bowiem sprawić, aby pomieszczenia zyskały nowy charakter, a przygotowanie takiego wnętrza nie będzie nastręczać dużych problemów. Liczy się także aspekt ekonomiczny, a cennik modułów przedstawia się nadzwyczaj zachęcająco.

Kiedy celem nabywcy są panele 3D, cena może być sporym, a jednocześnie pozytywnym zaskoczeniem. Należy więc zapoznać się z katalogiem ofertowym, jaki jest rozbudowany i wszechstronny. Dzięki temu różne grupy klientów są w stanie zaopatrzyć się w dokładnie taki zestaw paneli, który będzie idealnie pasował do danej przestrzeni. Realia rynku pokazują, że opcja ta zalicza się w tym momencie do najbardziej rozchwytywanych.

Kliknij po:

WIĘCEJ

CENTRO PLUS Sp. z o.o.

Okresowe szkolenia BHP są obowiązkowe we wszystkich firmach. Częstotliwość ich przeprowadzania zależy od rodzaju wykonywanej pracy. Dla stanowisk administracyjno-biurowych realizuje się szkolenie raz na 6 lat, z kolei pracownicy inżynieryjno-techniczni muszą odbyć takie szkolenie raz na 5 lat. Istnieją również zawody podwyższonego ryzyka i wówczas stawiany jest wymóg nawet corocznego ich szkolenia.

Szeroki zakres usług w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oferuje CENTRO PLUS. Do pracowników tego przedsiębiorstwa należy obsługa BHP dla firm we Włocławku i innych okolicznych miastach. Przedsiębiorstwo dysponuje wykwalifikowanymi specjalistami, którzy poza szkoleniami przeprowadzają kontrole warunków pracy, analizy ryzyka zawodowego, rejestry czynników zagrażających pracownikom danej firmy itp. Szczegółowe informacje o działalności przedsiębiorstwa znajdziesz na stronie centroplus.pl.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Kancelaria prowadzi konsultacje prawne dla osób prywatnych oraz lokalnych przedsiębiorców. Klienci mogą skorzystać z jednorazowej porady lub podjąć stałą współpracę, w ramach której prawnicy m.in. reprezentują stronę podczas mediacji czy rozpraw w sądzie, a także przygotowują pisma procesowe.

Kancelaria radców prawnych zlokalizowana w Bydgoszczy specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa:

 • rodzinnego (rozwody, alimenty, podział majątku, separacje, władza rodzicielska),
 • cywilnego (sprawy o zapłatę, opiniowanie dokumentów),
 • spadkowego (nabycie spadku, zachowek, dział spadku),
 • medycznego (odszkodowania i zadośćuczynienie za szkody poniesione w wyniku błędu medycznego).

Ponadto prawnicy z Kancelarii Radcy Prawnego — Aleksandra Pacewicz udzielają wsparcia osobom spłacającym kredyty we frankach.

Kliknij po:

WIĘCEJ

SEDYMENT

Mieszkańcy domów jednorodzinnych, którzy mają problem z przyłączeniem do systemu miejskiej kanalizacji, najczęściej decydują się na szamba. Jednak tym samym muszą ponosić opłaty za cykliczny wywóz nieczystości po to, żeby opróżnić dany zbiornik. Tymczasem, co pokazuje strona internetowa sedyment.com.pl, istnieje ciekawa opcja, dzięki której można sporo zaoszczędzić.

 

Oczywiście wymierne korzyści finansowe są bardzo ważne, jednak sam system pozwala na bezproblemową neutralizację ścieków. Taka oczyszczalnia biologiczna jest tania, bardzo prosta w montażu, a całość znajduje się wyłącznie w jednym zbiorniku. Co ważne, jej instalacja jest możliwa nawet na niezbyt przewidywalnym gruncie, gdyż system jest stabilny i odporny na oddziaływanie czynników środowiskowych. Pracownicy firmy służą także konkretnym wsparciem na każdym etapie, aż po uruchomienie takiej oczyszczalni.

Kliknij po:

WIĘCEJ

BARTECH Serwis Hydrauliki Siłowej Alicja Czajka

Firma Bartech jako jedna z niewielu w tej branży zajmuje się naprawą i regeneracją zaworów hydraulicznych. Duże zaplecze techniczne, jakie posiada ta firma, ma pozytywny wpływ na jakość wykonywanej pracy. Prowadząc badania na stanowisku diagnostycznym, z dokładnością zostają określone, przyczyny usterki oraz szkody, jakie zostały wyrządzone. Wszystkie usterki są naprawiane z precyzją i dużym zaangażowaniem pracowników, a na usługi udzielana jest 12-miesieczna gwarancja, wykonywana regeneracja zaworów hydraulicznych zakończona jest kalibracją urządzenia, co wykonują pracownicy na stanowisku diagnostycznym.

 

Występuje podział zaworów hydraulicznych ze względu na to, jakie funkcje pełnią wyodrębniono trzy grupy zaworów, i są nimi: 

 • zawory sterujące kierunkiem przepływu,
 • zawory sterujące ciśnieniem,
 • zawory sterujące natężeniem przepływu.

 

 

Kliknij po:

WIĘCEJ

Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński

Firmy starające się o wygraną w przetargu często proszone są przez zamawiającego o uzupełnienie nadesłanej dokumentacji. Niejednokrotnie okazuje się jednak, że to działanie nie przyniosło pożądanego przez firmę efektu: nie została wybrana na wykonawcę zlecenia.

Jednak w takiej sytuacji szansa firmy na wygranie przetargu wcale nie jest jeszcze stracona. Jeśli zachodzi podejrzenie, że inny wykonawca został wybrany niezgodnie z przepisami regulującymi zamówienia publiczne, firma może złożyć odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej. W Bydgoszczy zajmuje się tym kancelaria prawna, której pełną ofertę można znaleźć pod adresem wykonawcawprzetargu.pl. Kancelaria ta ma duże doświadczenie we współpracy z oferentami startującymi w przetargach, dlatego może pomóc im wpłynąć na końcową decyzję zamawiającego.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska

Wiele osób pragnie skorzystać z profesjonalnego wsparcia, jeśli chodzi o planowanie przestrzeni zielonej. Jest to bowiem nieraz duże wyzwanie, wymagające wyczucia estetycznego, rozeznania w tematyce roślin, a także zaangażowania. Do dyspozycji w tym zakresie istnieje dosyć dużo wyspecjalizowanych firm.

Jeśli chodzi o podmioty wykonujące projekty ogrodów domowych, warto wymienić tutaj na przykład przedsiębiorstwo Las i Ogród, które ma swoją siedzibę we Włocławku. Zajmuje się ono wykonywaniem aranżacji ogrodów z zastosowaniem takich roślin jak hortensje, trawy ozdobne, magnolie, czy też różaneczniki. Dodatkowo świadczy ono także usługi dotyczące pielęgnacji zieleni oraz projektowania żywopłotów wewnętrznych i zewnętrznych. Współpraca z tą firmę może okazać się naprawdę wygodnym i korzystnym rozwiązaniem w licznych przypadkach.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Cukiernia Sowa sp.j.

Renomowana sieć cukierni proponuje swoim klientom na terenie całego kraju świeże, smaczne oraz wysokiej jakości pieczywo, słodycze, dania na wynos, a także kawę, konfitury czy inne produkty spożywcze. W ofercie sklepów w Warszawie znajdują się torty na chrzciny, wesela, urodziny, komunie oraz na specjalne okazje. Klienci mogą wybierać spośród wielu smakowych propozycji. 

Wszystkie wypieki przygotowywane są na podstawie receptur opracowanych przez mistrzów cukiernictwa z wieloletnim doświadczeniem. Sprawia to, że słodkości i słone przekąski przypadają do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Zatrudnieni pracownicy dbają nie tylko o odpowiednią gramaturę i jakość używanych artykułów, ale także o estetyczny i ładny wygląd serwowanych wypieków. Ze wszystkimi najważniejszymi informacjami i zdjęciami gotowych przekąsek można zapoznać się na stronie internetowej firmy cukierniasowa.pl. Cukiernia w swojej bogatej ofercie posiada tradycyjne, znane propozycje oraz ich bardziej nowoczesne wariacje. 

Kliknij po:

WIĘCEJ

Kancelaria Notarialna Ewa Kalbarczyk

Renomowana Kancelaria Notarialna Ewa Kalbarczyk realizuje pełen zakres spraw notarialnych. Korzystając z jej usług, ma się gwarancję, że sprawy prawne z życia prywatnego i zawodowego zostały powierzone wiarygodnemu, odpowiedzialnemu i biegłemu merytorycznie specjaliście. To notariusz cieszący się szacunkiem wśród swojego środowiska i klientów - doświadczony prawnik dysponujący bogatym doświadczeniem i pogłębioną, aktualną wiedzą.

W ramach swoich usług realizuje ona pełen wachlarz ustawowych czynności notarialnych. W ich zakres wchodzi sporządzanie aktów notarialnych poświadczających majątkowe umowy małżeńskie, działy spadku, zniesienia współwłasności nieruchomości, umowy sprzedaży. Ponadto sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, umowy o dożywocie i umowy deweloperskie.

Kancelaria kładzie nacisk na indywidualne podejście oraz poprowadzenie jej z pełną starannością administracyjną i merytoryczną.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Polpack Sp. z o. o.

Firma ta mieści się na obszarze Torunia i może wiele zaoferować swoim klientom w dziedzinie elementów techniki napędowej. Zaangażowanie przedsiębiorstwa do współpracy może być praktycznym rozwiązaniem dla tych, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą związaną z przemysłem, czy też transportem wewnętrznym. Na stronie internetowej dostępnej pod adresem polpack.com.pl można sprawdzać informacje na temat propozycji podmiotu.

Oferta firmy obejmuje przykładowo:

 • wyłączniki krańcowe i przemienniki częstotliwości
 • hamulce i sprzęgła zębate
 • siłowniki śrubowe i wielowarstwowe podkładki regulacyjne
 • specjalizowane napędy jazdy i obrotu

Przedsiębiorstwo może zaproponować również wysokiej jakości usługi serwisowe z branży mechaniki i elektryki. Można tutaj liczyć na profesjonalne wsparcie i na atrakcyjne ceny.

Kliknij po:

WIĘCEJ

PK Met Paweł Kasprowicz

Chcąc kupić wyroby z metali nieżelaznych odporne na działanie wielu niekorzystnych czynników, wystarczy zwrócić się do firmy od lat zajmującej się ich dystrybucją. PK Met to hurtownia sprzedająca pręty, profile, kształtowniki i blachy aluminiowe o różnych rozmiarach, idealnie nadające się do wykorzystania w przemyśle motoryzacyjnym, stoczniowym, lotniczym, a także w budownictwie czy marketingu.

Przedsiębiorstwo to zawsze stara się spełnić oczekiwania klientów, dlatego sprowadza nawet od producentów wyroby o bardzo konkretnych parametrach. Świadczy też usługi w zakresie doradztwa oraz wstępnej obróbki.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Novacode Sp. z o.o.

Firma oferuje skuteczne zabezpieczenia towarów, dzięki którym konsument otrzymuje pewność, że zakupywane przez niego produkty nie były otwierane. Plomby gwarancyjne są umieszczane bezpośrednio na pudełku bądź obudowie. W przypadku próby ich naruszenia, na powierzchni przedmiotu, na którym były umieszczone, pojawi się napis "VOID", a same plomby nie dadzą się przykleić powtórnie.

Specjalne etykiety Nova Code zostały wykonane z dużą starannością i z odpornej na oddziaływanie czynników chemicznych, jak również uszkodzeń mechanicznych, folii - poliestrowej lub winylowej. Gwarantuje to ich trwałość i wytrzymałość, co ma szczególne znaczenie, biorąc pod uwagę, że oznakowywane za ich pomocą towary są bardzo często przetransportowywane na duże odległości. Kleje, jakimi oznaczenia są przymocowywane do poszczególnych towarów odznaczają się wysoką przyczepnością i przylegają do dowolnego rodzaju podłoża - zaolejonego, pomalowanego proszkowo, wykonanego z plastiku. Skontaktuj się z firmą, by wiedzieć więcej.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Polimat

Przedsiębiorstwo to sprzedaje elementy wyposażenia wnętrz. Korzystając ze wsparcia podmiotu można estetycznie i praktycznie urządzić swoją przestrzeń łazienkową. Zaangażowanie firmy do współpracy może być praktycznym rozwiązaniem dla tych, którzy planują wystrój swojej łazienki i potrzebna jest im narożna wanna asymetryczna 160 cm. Przedsiębiorstwo o nazwie POLIMAT jest zlokalizowane na terenie Przedbojewic. Podmiot może wiele zaproponować osobom zainteresowanym.

W ofercie firmy dostępne są brodziki:

 • asymetryczne
 • prostokątne
 • półokrągłe
 • kwadratowe

Przedsiębiorstwo zajmuje się również sprzedażą wanien wolnostojących, prostokątnych i małych. Skorzystanie z pomocy podmiotu może być doskonałym pomysłem. Można tu liczyć na szeroki asortyment, atrakcyjne ceny, wysoką jakość obsługi i zaangażowanie w zadania.