Kliknij po:

WIĘCEJ

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Niektóre komponenty konstrukcyjne służą optymalnemu łączeniu fragmentów maszyn i urządzeń produkcyjnych. Muszą one być szczególnie odporne na wszelkie uszkodzenia oraz korozję. Oferta zaprezentowana na stronie internetowej nycz.pl przedstawia właśnie takie rozwiązania. 

 

Przedstawione elementy są stosowane do regulacji ręcznej, która odbywa się zwykle przy danym stanowisku pracy. Chodzi nie tylko o ustawienie wysokości czy skali wymiarowej, lecz również dopasowanie pod kątem obsługi przez pracownika. Takie nakrętki skrzydełkowe z Krakowa mogą równocześnie przybierać formę pokręteł, umieszczanych choćby w statywach fotograficznych. Te wyroby zaciskowe są stworzone z najlepszych materiałów zapewniających bezpieczeństwo wykonywania codziennych działań wytwórczych. Bardzo dobrze spełniają więc swoją rolę.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Stachurski Przeprowadzki

Stachurski to znana i ceniona firma przeprowadzkowa z Krakowa. Na swoim koncie ma setki realizacji na obszarze lokalnym, ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym. Bogate doświadczenie przekłada się na unikalne know-how, za którym podąża nowoczesne zaplecze logistyczne. Wszystko to sprawia, że w kategorii cena/jakość przedsiębiorstwo nie ma sobie równych.

Podstawę oferty stanowią, rzecz jasna przeprowadzki, realizowane kompleksowo, nie tylko w stolicy Małopolski, lecz również na terenie całej Europy. Do tego dochodzi oferta transportu dobytku w dowolne miejsce, niezależnie od wielkości, wartości oraz ilości ładunków. Ponadto firma świadczy także usługi związane z utylizacją niechcianego mienia. Jej specjaliści pozostają również do dyspozycji przy realizacjach, w których transport odbywa się za pośrednictwem kontenerów, jednak wciąż wymagana jest asysta przy rozładunku i załadunku.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Erna"

W zakładzie Erna można skorzystać z maszyn wtryskowych, które są w stanie przetworzyć niemal każde tworzywo sztuczne. Firma prowadzi działalność już od dawna i ma ustabilizowaną pozycję na polskim rynku. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży proponowane przez przedsiębiorstwo ceny są konkurencyjne.

Profesjonalne usługi wtrysku ciśnieniowego cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Niewątpliwym atutem takiego zlecenia jest bardzo atrakcyjna cena, wysoka jakość i błyskawiczny czas realizacji. Wszystkie prace wykonywane są na nowoczesnym sprzęcie, który jest bezawaryjny, dzięki czemu proces usługi się nie wydłuża. Zakład wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt i może zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Niezbędne dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej.

Kliknij po:

WIĘCEJ

PPHU "BU-MOR"

Praca w zawodach medycznych wiąże się z występowaniem pewnych specyficznych zagrożeń. Osoby wykonujące zadania polegające na bezpośrednim kontakcie z chorymi są wielokrotnie bardziej narażone na przenoszenie czynników chorobotwórczych. Aby zminimalizować to ryzyko, należy stosować wszelkie dostępne środki ochrony. Każda ze specjalizacji ma też nieco inny charakter, a zatem i formy zabezpieczania się będą inne.

Dużą rolę w zwiększaniu bezpieczeństwa pracowników medycznych odgrywa właściwe i dobre szkolenie z zakresu bhp. Coraz częściej można się spotkać z prowadzeniem tego typu zajęć online. E-learningowe szkolenie bhp stomatologów przez Internet jest bardzo wygodną formą nauki. Kursant przerabia kolejne części materiału w wybranym przez siebie momencie i miejscu. Również przystąpienie do egzaminu nie jest w żaden sposób ograniczane – ani jeśli chodzi o czas trwania, ani o liczbę podejść. Dzięki temu materiał zdecydowanie lepiej zapada w pamięć. Na stronie eszkoleniabhp.com można dodatkowo uzyskać stały dostęp do materiałów, by na przykład po roku odświeżyć swoją wiedzę.

Kliknij po:

WIĘCEJ

ProfesjonalnePrzeprowadzki.net

Właściwie każda przeprowadzka wiąże się ze stresem, dlatego tak waży jest wybór odpowiedniej firmy, która bezpiecznie i terminowo przewiezie wszystkie meble i pozostałe rzeczy.  Profesjonalne Przeprowadzki, jako firma kierująca się dobrem klienta, stara się ze wszystkich sił zapewnić jak najlepszą obsługę, by choć trochę rozładować nerwowość, jaką wywołuje przeprowadzka.

Firma oferuje tani transport mebli w Krakowie,  na terenie całej Małopolski, a także realizuje przeprowadzki krajowe i międzynarodowe, np. do Niemiec. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się utylizacją i przewozem zbędnych rzeczy, sprzątaniem strychów i piwnic . Firma świadczy kompleksowe usługi, tanio, ale jednocześnie w profesjonalny sposób.

Firma podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia. Klienci mają możliwość wyboru kompleksowej usługi lub tylko niektórych opcji.

Kliknij po:

WIĘCEJ

ACSE Sp. z o.o.

Potrzebne Ci są informacje o temperaturze cieczy, gazów, elementów maszyn, urządzeń czy instalacji przemysłowych? W takim wypadku firma ACSE może zaoferować Ci wszystko to, co sprawdzi się w przypadku Twojego przedsiębiorstwa. 

Największym zainteresowaniem w ofercie produktowej cieszą się czujniki rezystancyjne, które umożliwiają pomiar temperatury różnych substancji zarówno stałych, jak i lotnych czy płynnych. Nie można nie nadmienić, że firma dokłada starań, aby każdy klient zyskał gwarancję niezawodności urządzenia, dlatego też dystrybuuje produkty tylko znanych i cenionych w branży marek, które korzystają z najwyższej klasy materiałów i zaplecza technologicznego podczas produkcji. Dużym atutem wartym podkreślenia jest także fakt, że przedsiębiorstwo to na swojej stronie internetowej umieszcza wszelkie informacje na temat działania i funkcjonalności konkretnych artykułów, w tym także czujników. 

Kliknij po:

WIĘCEJ

WG Rolety

Rozmawiałeś ze znajomym, który chwalił się, że odkąd zamontował rolety po zewnętrznej stronie okien, jego piec C.O. spala dużo mniej opału, ale nie bardzo w to wierzysz? Znajomy z pewnością nie kłamał, gdyż dobrze wykonane i poprawnie założone rolety tworzą doskonałą izolację termiczną. Co więcej, nie przepuszczają także wiatru, zatem ciepło nie jest wywiewane z domu. W Limanowej takie rolety zewnętrzne założono już w wielu domach ze względu na panującą tam aurę, a zamawiane były w firmie ze strony rolety-wg.pl.

Strona ta należy do przedsiębiorstwa z Nowego Sącza, które od lat działa na tym terenie i gwarantuje, że jego rolety chronią nie tylko przed wiatrem i chłodem, ale też przed słońcem i nadmiernym nagrzaniem domu latem. Stanowią także całkiem skuteczną ochronę przed włamywaczami, nie tylko uniemożliwiając zajrzenie do wnętrza domu i ocenę zamożności właścicieli. Uwierz zatem znajomemu i sam zastanów się nad instalacją takich rolet, gdyż naprawdę warto. Wystarczy zadzwonić lub skontaktować się mailem, aby odezwał się do Ciebie doradca firmy i złożył Ci ofertę.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Gomeo

W dzisiejszych czasach wiele zajęć, które dotąd wymagały wychodzenia z domu i załatwienia czegoś, przeniosło się do Internetu. Należą do nich także zaproszenia na chrzciny, komunię, ślub czy urodziny. Mimo tego, dla wielu osób wysyłanie klasycznych, papierowych zaproszeń stanowi jedyną słuszną drogę zawiadamiania bliskich o najważniejszych uroczystościach. Dobrze skonstruowane i pięknie wykonane zaproszenie nadaje prestiż ceremonii, gościom i organizatorom, a jego realizacja może sama w sobie stanowić sztukę.

 

Idealnym wyborem dla ludzi ceniących sobie tradycję i styl jest drukarnia Gomeo z Krakowa, która proponuje drukowanie zaproszeń. Specjalistyczne papiery ozdobne, w tym różnokolorowe papiery perłowe, a także wszelkiego rodzaju uszlachetnienia i personalizacje sprawią, że twoje zaproszenie uczyni uroczystość jeszcze bardziej wyjątkową.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Choć wydziały prawa w naszym kraju są zdominowane przez specjalistów, zajmujących się głównie prawem cywilnym, gdyż zdecydowana większość spraw, z jakimi przychodzą do adwokatów osoby, potrzebujące pomocy prawnej – boryka się z problemami takimi jak podział majątku, rozwody lub dziedziczenie – nie należy zapominać, że prawo karne także jest istotną dziedziną regulacji prawnych.

Gdy potrzebny nam rzetelny adwokat w Tarnowie – możemy odwiedzić stronę internetową, funkcjonującą pod adresem: adwokat-nataliachrostek.pl. Znajdziemy tam kompleksową ofertę, która obejmuje także fachową obronę klientów, którzy muszą odpowiadać z artykułów Kodeksu Karnego.

Wspomniana kancelaria może wykazać się wieloma interwencjami w zakresie obrony osób, podejrzanych o złamanie prawa – również w poważniejszych przypadkach.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Monitoring & IT

Prowadzisz firmę zajmującą się sprzedażą kosztownych produktów i szukasz funkcjonalnego systemu gwarantującego bezpieczeństwo? Postaw na monitoring bezprzewodowy oferowany przez sklep internetowy monitoring-system.pl!

Wspomniane przedsiębiorstwo już od wielu lat udostępnia swoim klientom najlepsze rozwiązania monitoringowe oraz alarmowe. W ofercie znaleźć można kamery, czujniki ruchu oraz alarmy najbardziej rozpoznawalnych marek. Co ważne, dzięki wieloletnim współpracom z producentami, sklep ten jest w stanie zagwarantować dostęp do najniższych cen na rynku. Chcąc przekonać się o tym, należy odwiedzić stronę internetową, gdzie zapoznać się można z pełną ofertą. Znalezienie potrzebnego produktu nie będzie stanowiło problemu, gdyż zostały one podzielone na czytelne kategorie. Dołącz do grona osób dbających o bezpieczeństwo jeszcze dziś!

Kliknij po:

WIĘCEJ

Lululandia

Spacery z dziećmi to świetna forma odprężenia dla rodziców i rozprostowania nóg, a dla maluchów szansa na dotlenienie się i oddychanie świeżym powietrzem. Nie zawsze jednak pogoda na zewnątrz pozwala na bezpieczną przechadzkę. Wiatr i niskie temperatury mogą stać się przyczyną wychłodzenia młodego organizmu i prowadzić do chorób. Jest jednak na to zagrożenie skuteczne rozwiązanie. Specjalny śpiworek do wózka, który można kupić w sklepie Lululandia, chroni dziecko przed wyziębieniem i przewianiem. Został on wytworzony z materiału, który jest wiatroszczelny. Otulenie maleństwa w taki śpiwór umożliwia odbycie z nim spaceru nawet w nieco gorszą pogodę. 

Katalog sprzedażowy zachwyca atrakcyjnymi cenami i szerokimi możliwościami wyboru. Firma słynie także z błyskawicznej realizacji założonych zamówień, co docenią przede wszystkim ci klienci, którym zależy na czasie. 

Kliknij po:

WIĘCEJ

GREJ

Profil aluminiowy charakteryzuje się szerokim zastosowaniem i może być on używany podczas tworzenia ram okiennych lub balustrad. Dzięki izolacji termicznej nie będzie on powodować kosztownych strat ciepła, a jego odporność na korozję sprawia, że bywa on wykorzystywany na zewnątrz budynków. Profile aluminiowe to rozwiązania trwałe, solidne oraz takie, które służą w pełni niezawodne przez wiele lat. Wysokiej jakości profil aluminiowy 40x40 w niewysokiej cenie znajduje się w asortymencie sklepu Grej. Jest to firma działająca na rynku od dłuższego czasu, która cieszy się zaufaniem wśród klientów.

Sprzedaje ona trwałe profile aluminiowe chwalone przez branżę motoryzacyjną, budowlaną i nie tylko. Aluminium cenione jest za uniwersalność oraz bezproblemową obróbkę, dzięki czemu surowiec ten przybiera najróżniejsze kształty. To właśnie z niego tworzy się uszczelki, listwy, oprawy, zatrzaski, zawiasy oraz inne elementy. Aluminium można błyskawicznie łączyć, spawać oraz docinać w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika.

Kliknij po:

WIĘCEJ

MAREK SOLARZ STUDIO MS

Przedsiębiorstwo od lat produkuje dla swoich klientów przestrzenne litery oraz oryginalne rzeźby. Popularnością wśród kupujących cieszą się litery podświetlane 3D, którymi można udekorować wnętrze, fasadę lub ciekawie zaprezentować, chociażby logo lokalu.

Takie realizacje charakteryzują się bardzo starannym wykończeniem, a także odpornością na działanie różnych czynników atmosferycznych. Firma wykonuje napisy w wielu niestandardowych formach i gabarytach. Pracownicy chętnie podejmą się produkcji nawet bardzo skomplikowanych liter. Na stronie internetowej firmy M-Ar można zobaczyć wybrane projekty.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Paweł Podolecki „Zarobkowy Przewóz Towarów”

Wiele firm prowadzi swoją działalność w danym miejscu przez określony czas. Są to między innymi firmy budowlane, firmy ochroniarskie i kuchnie sezonowe. Po zakończeniu umów lub realizacji kontraktów podejmowane są nowe wyzwania, które wiążą się z przeprowadzką w nowe miejsca. I tutaj dla wielu przedsiębiorców zaczyna się problem logistyczny. Zniknie on momentalnie, jeśli do przewozu dużych elementów zostanie wyznaczona firma HDS Podolecki, która specjalizuje się w tego typu pracach.

Firma jest obecna na rynku od wielu lat i w tym czasie wykonała niezliczoną ilość przewozów. Były to zarówno standardowe i niewielkie przedmioty, jak i również zamówienia specjalne na przewóz kas pancernych czy dużych pojazdów. Transport HDS w Krakowie zawsze był realizowany przez flotę najlepszych pojazdów ciężarowych. 

Kliknij po:

WIĘCEJ

Kwiaciarnia Margaritta

Panna młoda, która chce posiadać wyjątkową wiązankę kwiatową, na stronie internetowej kwiaciarniamargaritta.pl z pewnością znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie. Kwiaciarnia z Krakowa oferuje bukiety ślubne, które świetnie sprawdzą się podczas tej ważnej uroczystości. Zastosowanie modnych dodatków, satynowych tkanin, ozdobnych kokard sprawia, że można uzyskać wyjątkowy efekt. 

Klienci mogą wybierać spośród różnorodnych kwiatów, doskonale dostosować je do swoich potrzeb oraz gustu. Panny młode, które chcą same stworzyć wymarzoną kompozycję, mogą skorzystać z kreatora bukietów. Mogą tam zdecydować się na różnorodne kwiaty jak goździki, piwonie, róże, tulipany i alstremerie. Umożliwia to doskonałe dostosowanie roślin do charakteru oraz stylistyki uroczystości. Każda kompozycja jest wykonana w sposób niezwykle staranny, a właściwe zabezpieczenie przesyłki sprawia, że dociera ona do klientów w stanie idealnym.

Kliknij po:

WIĘCEJ

BUD-MIX

Zakres działalności gospodarczej firmy BUD-MIX obejmuje sprzedaż urządzeń, części zamiennych i materiałów budowlanych. Organizacja jest partnerem handlowym takich firm jak Sola, Fila, Raimondi, Ardon, Strauss i wielu innych. Dystrybucja jest  prowadzona za pośrednictwem platformy e-commerce. W internetowym sklepie można zamówić różnego rodzaju:

 • przyrządy glazurnicze,
 • elektronarzędzia do cięcia, wiercenia, wkręcana, szlifowania, polerowania,
 • sprzęt pomiarowy (np. poziomice, łaty budowlane, dalmierze laserowe),
 • mieszarki do zapraw, gładzi i klejów,
 • agregaty do natryskowej aplikacji piany poliuretanowej,
 • dozowniki malarskie,
 • akcesoria montażowo-instalacyjne.

Oferta handlowa obejmuje także markową odzież BHP. W tej kategorii asortymentowej dostępne są m.in. robocze spodnie Strauss z odblaskowymi wstawkami.

 

Kliknij po:

WIĘCEJ

BHP-FORNIRE s.c.

Doświadczona firma z Małopolski zajmuje się organizacją internetowych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Są to wygodne kursy online, a mimo to wiążą się z wydawaniem legalnych zaświadczeń dla PIP. Zakres danego kursu różni się oczywiście w zależności od stanowiska pracy, a przeprowadzane są nawet szkolenia BHP lekarzy. Dotyczą one przede wszystkim właściwego postępowania z pacjentem, czy w czasie zwykłej wizyty kontrolnej, czy nawet w czasie operacji (tu chodzi np. o niebezpieczeństwo skażenia czynnikami biologicznymi).

Przedsiębiorstwo BHP-FORNIRE uczy też właściwej oceny występujących zagrożeń. Wykładane są metody ochrony własnej oraz te, które mają wpływ na współpracowników. Lekarz musi ponadto wiedzieć jak postąpić w razie wypadku przy pracy. Specjalistom mającym kontakt z polem elektromagnetycznym (aparaturą EM) dedykowane jest oddzielne (dodatkowe) szkolenie.

Kliknij po:

WIĘCEJ

BTH IMPORT STAL Sp. z o.o

Krakowska firma BTH Import Stal istnieje w branży metalowej od 1990 roku. Chociaż zaczynała skromnie, obecnie jest to potentat w zakresie dystrybucji stali nierdzewnej od najlepszych, światowych producentów. Może zaoferować wiele rodzajów stali wykorzystywanych w różnych branżach, a także profesjonalne usługi cięcia laserem tego materiału nawet o grubości 50 mm. Poza stalą zajmuje się też laserową obróbką innych materiałów, w tym:

 • miedzi,
 • mosiądzu,
 • tytanu,
 • innych stopów niklu.

Firma ta stosuje najnowocześniejszą technologię CoolLine, dzięki której znacznie wzrasta precyzja cięcia laserem nawet w przypadku bardzo małych otworów w grubych blachach. W jej parku maszynowym jest wiele urządzeń marki Trumpf, na których doświadczona i świetnie wykwalifikowana załoga jest w stanie wykonać każde, najbardziej niestandardowe zamówienie. Przedsiębiorstwo to oferuje nie tylko najwyższą jakość kompleksowych usług, ale też darmową wycenę, atrakcyjne ceny i szybką realizację zleceń, zadowalając wszystkich klientów.