Kliknij po:

WIĘCEJ

OROME SC

Lekka, aluminiowa konstrukcja o bardzo dużej nośności i ergonomicznym kształcie to zalety, za które cenione są drabiny marki Faraone oraz Zarges. Najczęściej można spotkać je w halach przemysłowych, marketach, magazynach wysokiego składowania i na budowach. Producenci dostarczają na rynek bogatą gamę modeli przystosowanych do pracy w zróżnicowanych warunkach. Zwykle są to wersje składane, które po rozłożeniu mogą sięgać nawet 5 - 7 metrów. Ofertę uzupełniają warianty przegubowe, które można używać w różnych konfiguracjach.

Najlepsze wyroby wspomnianych producentów dostępne są na polskim rynku za pośrednictwem Orome. Ceniony dystrybutor zapewnia kompleksowe i niezawodne rozwiązania dla sektora energetycznego, przemysłowego oraz budowlanego. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia oraz najwyższego poziomu obsługi jest on w stanie zagwarantować swoim klientom możliwie najbardziej satysfakcjonującą ofertę!

Kliknij po:

WIĘCEJ

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Producent oferuje zróżnicowany zakres urządzeń do zapewnienia stabilnego źródła ogrzewania, a także ciepłej wody. Przedsiębiorstwo stosuje wysokiej jakości komponenty do produkcji wyrobów, takich jak podgrzewacz wody oraz zasobnik CO. Asortyment ciągle się poszerza.

Urządzenia odznaczają się kompaktowym kształtem, dzięki czemu można umieścić je nawet w niewielkich pomieszczeniach. Sięgają po nie rozmaici klienci, w tym zarówno osoby szukające odpowiednich rozwiązań w zakresie ogrzewania, jak i deweloperzy oraz firmy budowlane. Przedsiębiorstwo Galmet zapewnia wsparcie w wyborze odpowiednich produktów.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Adwokat Małgorzata Pokrywka

Doświadczona i oferująca pełne wsparcie prawnicze Kancelaria Adwokacka Małgorzata Pokrywka z Kędzierzyna-Koźla to miejsce, gdzie po pomoc natury prawnej może zgłosić się osoba z miasta i okolic. Porady prawne w Kędzierzynie-Koźlu świadczone są na podstawie gruntownej wiedzy, znakomitej znajomości przepisów oraz oczywiście bardzo dużego doświadczenia zawodowego. Pod uwagę podczas analizy problemu brane są wszystkie możliwe scenariusze, a klientowi proponuje się takie działania, które będą najlepiej zabezpieczały jego interesy osobiste lub majątkowe.

Po poradę można zgłosić się m.in. w kwestiach rodzinnych takich jak zbliżające się rozwód lub separacja, podziały majątkowe, alimenty lub ustalenie opieki nad dziećmi. Adwokat zajmuje się jednak także spadkami, prawem pracy i gospodarczym, a nawet bardzo skomplikowanymi i poważnymi  sprawami z dziedziny prawa karnego.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Mehl

Adwokaci z kancelarii opisanej na stronie internetowej pod adresem kancelariamehl.pl przyjmują osoby poszkodowane lub podejrzane o łamanie prawa. Prawnicy zajmują się między innymi sprawami dotyczącymi:

  • podziału majątku, alimentów i ograniczenia władzy rodzicielskiej,
  • stwierdzenia nabycia spadku i roszczeniami o zachowek,
  • prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu,
  • przestępstw przeciwko zdrowiu i życiu.

Adwokaci w Opolu podejmują się także składania skarg i zażaleń do sądu administracyjnego. Wypełniają wszystkie formalności i przygotowują strategię reprezentowania swojego klienta przed wymiarem sprawiedliwości.