Kliknij po:

WIĘCEJ

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

Ma wiele ciekawych funkcji ułatwiających szycie, ale jest prosta i bezpieczna w obsłudze, a do tego niedroga. Tak znakomity sprzęt można kupić w internetowym sklepie na stronie maszyny-szwalnicze.pl, w którego ofercie znajduje się między innymi maszyna do szycia marki Juki, znakomita nawet dla wymagających klientów.

Ta chętniej kupowana maszyna do domowego użytku, jest lekka, funkcjonalna i łatwa w użyciu. Została wyposażona w dużą liczbę ściegów, tempo szycia jest regulowane, a parametry szycia, w tym gęstość i długość ściegu, można idealnie dopasować do rodzaju pracy. Z powodzeniem można na niej szyć materiały różnej grubości, od cieniutkiego jedwabiu po gruby jeans. Jest zaopatrzona w wydajny silnik i ma solidną konstrukcję. Obok domowych sklep oferuje również bardziej zaawansowane maszyny, które znakomicie sprawdzą się w profesjonalnej szwalni. Szczegółowe opisy, które ułatwią zakup, znajdują się na stronie.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Sakowicz

Na terenie Bielska Podlaskiego działa kancelaria adwokacka obsługująca firmy i osoby prywatne. Konsultacje są prowadzone zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Wśród głównych specjalizacji kancelarii można wymienić prawo:

  • rodzinno-opiekuńcze (m.in. rozwody, separacje, podział majątku, władza rodzicielska, ustalenie alimentów),
  • karne,
  • cywilne,
  • spadkowe,
  • pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • gospodarcze i handlowe,
  • administracyjne. 

Adwokat pomaga mieszkańcom Hajnówki i Siemiatycz w sporządzaniu różnego rodzaju pism oraz opiniowaniu umów cywilnoprawnych. Ponadto prawnik może podjąć się reprezentowania klientów przed organami administracji państwowej czy sądami każdej instancji. Kancelaria Adwokacka Adwokata Marcina Sakowicza obsługuje również spółki handlowe. Klienci mogą liczyć na wsparcie na etapie rejestracji oraz przekształcenia podmiotu gospodarczego, a także likwidacji spółki. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie. Wynagrodzenie dla adwokata jest ustalane indywidualnie podczas konsultacji. 

Kliknij po:

WIĘCEJ

Zabielski Maszyny Rolnicze

Firma o nazwie Zabielski Maszyny Rolnicze znajduje się w Korytkach. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w branży specjalistycznych sprzętów, które mogą okazać się bardzo przydatnym rozwiązaniem dla osób zajmujących się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. W ofercie podmiotu osoby zainteresowane znaleźć mogą na przykład opony rolnicze. Firma sprzedaje również:

  • rębaki do drewna
  • pługi
  • części do maszyn rolniczych

Klienci przedsiębiorstwa mogą liczyć tutaj na bardzo atrakcyjne ceny, szeroki asortyment, wysoką jakość obsługi, duże zaangażowanie i na profesjonalne podejście do wykonywanych zadań.